8/25/2014

Poduchy do pokoju pierwszoklasisty

   Reorganizacja pokoju dziecka w pokój ucznia rozpoczęła się w czerwcu i nie została jeszcze ukończona. Projekt wnętrza powstawał dużo wcześniej (chyba już na początku roku). Sporo było zamieszania i zmian koncepcji, bo oboje rodziców miało swoje pomysły do przeforsowania. Dziecko właściwie mało miało do powiedzenia :) Dlatego postanowiłam, że jego będą dodatki.
   Tak oto powstały trzy poszewki na poduszki. Moje dziecko uwielbia wylegiwać się, więc pomysł wydał się być naturalny. Kolory narazie pasują do całego wnętrza, ale jeszcze nie wszystko ma swoje miejsce i mały dekorator nie umieścił tu swoich drobiazgów.
   Poduchy mają wymiary 40 x 40 cm i wykonane są z troszkę grubszej włóczki, ściegiem ryżowym, przez moją Mamę. Dzięki Mamuś :*

10 komentarzy:

 1. Świetne poduchy...pogratuluj mamie umiejętności. Dobrego dnia dla Ciebie ;_)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolory poduch boskie!!! I nie mogę tu nie wspomnieć o bajecznym krześle! Piękne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na krzesło chorowałam już bardzo długo, więc skoro tylko nadarzył się pretekst ... :)

   Usuń
 3. Uwielbiam ten ścieg...Poduszki wyglądają świetnie...Brawa dla Mamy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie ja też go uwielbiam. Mama proponowała warkocze, kratkę itp, ale uznałam, że ten jest bardziej neutralny i w pokoju chłopaka nie będzie raził :)

   Usuń
 4. Magda a możesz mi podpowiedzieć jakie włóczki kupić by zrobić takie fajne poduszki? Jeśli chodzi o hafty, druty i szydełka to jestem bardziej jak zielona ;) Ale teściowa ma złote rączki, może zdołam ją na coś namówić :P

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)